PackTiger - balení do papírových výplní

PackTigerTM vyrábí papírové vycpávky v délkách podle přání, které se používají jako papírové fixace a výplně nebo k vyztužení zásilky. Stroj vyniká jednodchostí a spolehlivostí.

 

Stroj PackTiger je velmi efektivní při vytváření ochranného papírového balení. Stroj z návinu papíru skládá a mačká pás papírové výplně, která je velmi učinná pro balení i velmi křehkých výrobků. Výhoda stroje spočívá ve vysoké míře flexibility, kdy snadno provedete inovaci Vašeho stávajícího provozu.

Design balícího systému Vám umožnujě jeho bezproblémové začlenění do stávajího provozu, jelikož vyráběná papírová výplň může být odebírána přímo ze stroje nebo ukládána do zásobníku pro následné zabalení výrobků.

PackTiger má poloviční hmotnost a rozměry oproti konkurenčním strojům pro výrobu papírových vycpávek.

 

PackTiger je nejrychlejší stroj na výrobus papírových vycpávek v oboru! 

 PackTiger - S Obaly

Stroj má jednoduše obsluhovatelný řídící panel, který má v paměti až 24 předem nastavených délek papírových vycpávek a jejich konfigurací. V manuálním režimu stiknete pouze tlačítko a po dosažení požadované délky papírové vycpávky jej uvolníte. Stroj umožňuje rychlé přechod na novou roli bez časové prodlevy. Papírové výplně jsou lehce recyklovatelné.

Specifikace stroje: 

napájení: 220-240V 13A 50/60Hz

Váha : 110 kg

Ceklkové rozměry (d x š x v) 870 x 690 x 1500mm

nahoru