Dutinkové desky - boxy, přepravky a rastry

Polypropylenové dutinkové (komůrkový polypropylén) desky kombinují unikátní fyzikální a estetické vlastnosti. Plastkarton je jedinečný a velmi odolný materiál. Obaly vyrobené z kartonplastu jsou zárukou vynikající ochrany proti úderům, rozmačkání a roztržení. Kartonplast je lehký, extrémně elastický, bez zápachu a vhodný pro několikanásobné použití.

Přepravní box ConPearl

 

Cartonplastové boxy  dodáváme na míru pro konkrétní aplikaci balení. Boxy jsou idelaní pro hromadný převoz výrobků. Kartonplastové bedny se obvykle stohují na sebe a jsou vybaveny madly pro snadnou manipulaci a ruznými systémy přepážek a pěnových výplní. Pro převoz lakovaných a choulostivých výrobků jsou bedny uvnitř opatřeny jemnou vrstvou z netkaných textilií nebo měkkou PE pěnou. Boxy jsou trvanlivé, odolné a snesou každodenní používání. 

Návrh řešení balení Společnosti S Obaly s.r.O. 

Máme know-how abychom Vám navrhli a vyrobili ideální řešení Vašeho balení. Náš specialista Vás navštíví, spolu s Vámi navrhne design balení a vyrobí prototyp k odzkoušení.

S Obaly - kartonplastový rastr

Další nemalou skupinu výrobku tvoří kartonplastové rastry, které slouží k hromadnému balení výrobků, kde rastr slouží k oddělní jednotlivých výrobků do sebe. Dále se používá plastkarton k výrobě přepravek a krabic, kde obyčejný papír již neobstojí. V mnoha aplikacích se používá i jako velmi odolná proložka i pro opakované použití.Fotogalerie výrobků

Proplastová přepravka s madly
Proplastová přepravka s madly
Kartonplastová krabička pro lékovky
Kartonplastová krabička pro lékovky
Plastový box z dutinkových desek
Plastový box z dutinkových desek
Přepravní box - Akylux
Přepravní box - Akylux

nahoru