S Obaly s.r.o. - komplexní řešení balení


S Obaly s.r.o. jsou výrobně obchodní společnost nabízíjící svým zákazníkům úplný servis při řešení balení zcela v duchu firemní filozofie VY VYRÁBÍTE, MY BALÍME. Náš team je schopný analyzovat proces balení a transportu výrobků a navrhnout a vyrobit takové řešení balení, které bude splňovat nároky zadavatele na bezpečné a racionální zabalení pro transport. Zakládáme si na pečlivé komunikaci se zákazníky, vysoké míře flexibility, spolehlivosti a kvality. Společnost vlastní platný certifikát kvality ISO 9001:2009.


Pevné základy společnosti stojí na dlouholetých zkušenostech z oblasti balení a výroby obalů

 

S Obaly společnost - výroba obalůS Obaly s.r.o. disponují všemi dnes dostupnými technologiemi pro výrobu přepravních obalů pro velkosériovou i malosériovou produkci  obalů včetně vzorkování. Zabýváme se výrobou obalů z pěnových materiálů jako jsou pěnové fixace a výplně, hřebeny, proložky, přířezy apod. Dále jsou to výrobky z dutinkových desek nejčastěji boxy, přepravky, rastry, blistry apod. 

Společnost S Obaly s.r.o. je prodejcem a distributorem strojů a materiálů pro balení do polyuretanové pěny, papíru, vzduchových polštářů či fixační membrány. více

 

 

nahoru